Anasayfa

 

 

 

 

 

Vizyon

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Misyon

SAĞDOĞAN TUR personel taşımacılığındaki misyonu psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir. SAĞDOĞAN TUR öğrenci taşımacılığındaki misyonu anne, baba ve sizler için çok değer verdiğimiz çocuklarımızın okul, dershane ve kreşlerine en güvenli konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine güler yüzlü sürücü ve hosteslerimizle özen göstererek ulaştırmaktır.

Anasayfa için 0 cevap

 1. ZamenTyL diyorki:
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

  Кто специализируется на замене термопасты в Москве?
  Отличная компания по ремонту ноутбуков в Москве и области.
  Специализированный сервисный центр оказывает услуги по настройке компьютера с выездом на дом. мастера сервисного центра установят ОС и драйверы, помогут подключить wi-fi и настроить роутер.
  Удаление вирусов с Вашего компьютера, установка необходимого антивирусного ПО. Чистка компьютера от мусора, настройка работоспособности, проклейка термопасты.
  Компьютерный мастер приедет оперативно и сделает всё качественно. Предоставляется гарантия на все виды работ и услуг.
  Также, производится ремонт компьютера. Ссылки на сайт компании –
  замена термопасты asus в москве,
  чистка компьютера замена термопасты,
  чистка ноутбука от пыли замена термопасты цена,
  замена термопасты москва,
  замена термопасты стоимость в москве,
  замена термопасты hp москва.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir