Anasayfa

 

 

 

 

 

Vizyon

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan sektöründe söz sahibi bir grup olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile gerekse rekabete açık, uzman yenilikçi kadrolarımızla çalışanlarını taşıdığımız ve taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan sorun üreten değil sorunlarla anında kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Misyon

SAĞDOĞAN TUR personel taşımacılığındaki misyonu psikoteknik testlerinden başarıyla geçmiş ve karayolu kanun ve yönetmeliklerine uygun belgelere sahip, vizyonu yüksek kadrosuyla, yaptığı işin sorumluluğunu bilen modern, konforlu ve yüksek modelli araçlarıyla sektörünün lider markası olma yolunda ilerlemektir. SAĞDOĞAN TUR öğrenci taşımacılığındaki misyonu anne, baba ve sizler için çok değer verdiğimiz çocuklarımızın okul, dershane ve kreşlerine en güvenli konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine güler yüzlü sürücü ve hosteslerimizle özen göstererek ulaştırmaktır.

Anasayfa için 0 cevap

 1. HUTronGo diyorki:
  Yorumunuz denetim için bekliyor.

  Каталог кондиционеров и сплит-систем. Стоимость сплит-систем. Кондиционирование зданий и помещений.
  Подобрать сплит кондиционер по параметрам, исходя из характеристик представленных моделей. Сайт официального дистрибьютора мировых брендов. Все модели кондиционеров сертифицирована и имеет гарантию от производителя.
  Мы представляем для Вас каталог сплит систем: сплиты для дома и квартиры сплит-системы для коммерческих. В нашем интернет-магазине всегда есть особые предложения – кондиционеры со скидками, а также бонусы для всех покупателей. Ссылка на сайт – купить кондиционер недорого,
  купить кондиционер в москве, купить кондиционер недорого,
  где купить недорого кондиционеры,
  кондиционер купить в пензе недорого,
  купить кондиционер в волгограде недорого

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir